A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

3. SUM – změna formátu závodu

Rozhodl jsem se drobně změnit formát SUMu. Změna spočívá v navigaci, rád bych se vrátil ke konceptu „nultého“ ročníku. Hned vysvětlím. 

V prvním a druhém ročníku jsem klasicky „sprejoval“ šipky a tečky. Většinou na poslední chvíli, když do toho přišel déšť, bylo to hektické a někdy tak trochu smyté… Nebo na šipky napadalo listí a pár lidí u letařovického kostelíka přeběhlo odbočku. Nebo se v Radostíně našel dobrák, který neváhal investovat do nákupu sprejů stejných barev a značení „zftipnil“. Nebo ten důchodce ve Chvalčovicích, co z cesty vyryl šutr se značkou a přenesl ho na jinou odbočku… Už stačí, ne? 🙂 Taky je třeba si uvědomit, že jsme zatím měli kliku na sníh – nikdy nebyl. Letos jsme posunutí do listopadu a pravděpodobnost se zvýšila. Nemusely by to být žádné závěje, bohatě stačí slabý poprašek a značení je na nic.

Vrátíme se tedy k mapě, pro vybavené běžce k trase v hodinkách, doplněné o kontroly. Tento systém mě lákal už loni. Kontroly chci dát ke stromům, o kterých tento závod je. Aspoň je konečně uvidíte! V minulých ročnících si jich všimli jen někteří, protože člověk prostě koukal pod nohy na šipky a valil, co to šlo. Teď se u nich budete muset zastavit a opsat na svou kartičku písmeno (nebo nalepit nebo něco jiného, klidně doporučte, ještě přesně nevím).

Tak to je zatím vše – propozice a registraci snad dodám příští týden, no a pak už jen sednout do hospody a počkat, až dorazíte. 🙂

Ať vám to zatím běhá!

Komentáře uzavřeny.