A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Startovní listina 2018


!!! MAX. 50 ÚČASTNÍKŮ!!!

Jméno Příjmení Ročník Klub Trasa Kategorie Zaplaceno Číslo
David Odnoha 1974 Kosmorunners 50 km – ultramaraton M59 Ano 47
Ondřej Pelouch 1979 Týčko 50 km – ultramaraton M44 Ano 46
Jiří Hálek 1986 50 km – ultramaraton M44 Ano 45
Nicol Rosa 1990 50 km – ultramaraton M44 Ano 44
Michal Kučera 1977 50 km – ultramaraton M44 Ano 43
Michal Činčiala 1973 50 km – ultramaraton M59 Ano 42
Dana Koudelova 1990 LK Ledec nad Sazavou 50 km – ultramaraton Z44 Ne 41
Vít Pujman 1990 TJ Canmore 50 km – ultramaraton M44 Ano 40
Eva Mocová 1988 LK Ledeč nad Sázavou 50 km – ultramaraton Z44 Ano 39
Michal Kudrna 1974 Sportigo.cz 50 km – ultramaraton M44 Ano 38
Martin Čakrt 1979 Okouni 50 km – ultramaraton M44 Ano 37
Michal Aron 1985 Flying Runners 50 km – ultramaraton M44 Ano 36
Zdeněk Beneš 1980 Beny company 50 km – ultramaraton M44 Ano 35
Konstantin Wiesner 1966 Rumningklap 50 km – ultramaraton M59 Ano 34
Zdeněk Palán 1956 HS Harrachov 50 km – ultramaraton M60+ Ano 33
Petr Válek 1974 iThinkBeer.com 50 km – ultramaraton M44 Ano 32
Petr Prokop Tůma 1968 Slatinští šneci 50 km – ultramaraton M59 Ano 31
Martin Kopecký 1979 ČAULT 50 km – ultramaraton M44 Ano 30
Jan Kačer 1989 Sokol Vlastibořice 50 km – ultramaraton M44 Ano 29
Ondřej Jerhot 1973 Tigi-shu 50 km – ultramaraton M59 Ano 28
Honza Klikar 1984 TJ Benešov u Semil 50 km – ultramaraton M44 Ano 27
Matěj Kučera 1988 Sokol Vlastibořice 50 km – ultramaraton M44 Ano 26
Pavel Marek 1968 50 km – ultramaraton M59 Ano 25
Lars Anders 1984 50 km – ultramaraton M44 Ja 24
Jiří Strangmuller 1975 50 km – ultramaraton M44 Ano 23
Rita Šafránková 1979 IThinkBeer 50 km – ultramaraton Z44 Ano 22
Pavel Kotúček 1961 iThinkBeer 50 km – ultramaraton M59 Ano 21
Jan Hanousek 1963 iThinkBeer 50 km – ultramaraton M59 Ano 20
Tomáš Okrouhlík 1974 iThinkbeer 50 km – ultramaraton M59 Ano 19
Jitka Jeníková 1983 IThinkBeer 50 km – ultramaraton Z44 Ano 18
Jana Mikešová 1991 Bakako running team 50 km – ultramaraton Z44 Ne 17
Jindra Krobová 1976 50 km – ultramaraton Z44 Ano 16
Petr Wolf 1974 50 km – ultramaraton M59 Ano 15
Pavel Fenyk 1965 SK Babice 50 km – ultramaraton M59 Ano 14
Dalibor Kolář 1969 MB Sauny 50 km – ultramaraton M59 Ano 13
Jan Votruba 1979 Altán Tým 50 km – ultramaraton M44 Ano 12
Jiří Jirásek 1967 K.O.Poděbrady 50 km – ultramaraton M59 Ano 11
Muhs Matthias 1962 Multisport-LOS 50 km – ultramaraton M59 Ja 10
Michal Šifalda 1978 Brozany nad Ohří 50 km – ultramaraton M44 Ano 9
Iveta Bodnarová 1976 Maratón klub Kladno 50 km – ultramaraton Z44 Ano 8
Jan Marx 1983 50 km – ultramaraton M44 Ano 1
Hugo Strandberg 1975 50 km – ultramaraton M44 Ano 7
Daniel Ešler 1977 MB Sauny Mladá Boleslav 50 km – ultramaraton M44 Ne 6
František Chlouba 1954 loudavý samotář 50 km – ultramaraton M60+ Ano 5
Jana Portašíková 1982 I like it heavy 50 km – ultramaraton Z44 Ano 4
Pavel Bodnar 1976 50 km – ultramaraton M44 Ano 3
Jan Bartoš 1989 TJ Sokol Český Dub 50 km – ultramaraton M44 Ano 2
Počet přihlášených: 47.

 

Komentujte

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>