Dušan Koutník

Propozice 2022

StromUltraMaraton je běžecký závod na 50 km. Trať spojuje památné, státem chráněné stromy, i ty, které jsou prostě jen krásné, ať už svým vzhledem, příběhem či stářím. Můžete škobrtat přes jejich kořeny ukryté pod vrstvou šustícího listí a můžete je obejmout a nabrat „plnou“, pro další škobrtání se vám to bude určitě hodit.

Číst dále »Propozice 2022

Trasy 2022 – půlmaraton, kros & HomeRun

Půlmaraton

Po startu očíhnete naši stařičkou Adamovu lípu a taky úplně novou nejkratší cestu k Trávničáku, ale na ten je ještě brzy a vrátíme se proto lesem ještě do Vlasti. V druhém lesíčku je nově zařazena prohlídka rybníčku Ledouše a dál už jak to znáte, tradá směr Sychrov. Proběhnutí skrz zámek si budete pamatovat, tím ale pozitiva prakticky končí.

Číst dále »Trasy 2022 – půlmaraton, kros & HomeRun

Okolo Vlasti 2022 – TRIČKA, TÍLKA, SUKNĚ

Letošní textil si můžete objednat v rámci registrace na závod (https://sport-reg.cz/nova-registrace?zavod=890) nebo mailem na koutnik@gmail.com, ideálně do čtvrtka 5. 5. 2022. Pozdější objednávky budou pravděpodobně vykryty z kusů, které necháme vyrobit navíc, pokud to neklapne, tak z druhé výrobní vlny, která bude hotová v průběhu léta.

Číst dále »Okolo Vlasti 2022 – TRIČKA, TÍLKA, SUKNĚ