Propozice 2017

StromUltraMaraton je běžecký závod na 50 km. Trať spojuje památné, státem chráněné, stromy, i ty, které jsou prostě jen krásné, ať už svým vzhledem, příběhem či stářím. Můžete škobrtat přes jejich kořeny ukryté pod vrstvou šustícího listí, můžete je obejmout a nabrat „plnou“, pro další škobrtání se vám to bude hodit.

Registrace:
http://sokol.vlastiborice.cz/?p=11496

Registrace předem (do 10. 11. 2017 do 12:00): 300 Kč (50 km), 250 Kč (42,2 km)
Registrace na místě (nejpozději půl hodiny před startem): 500 Kč (ano, je to nátlak, přihlaste se prosím předem)

Startovní listina:
http://sokol.vlastiborice.cz/?p=11495

Prezentace:
V pátek 10.11.2017 od 18.00 do 20.00 hodin a v sobotu před startem závodu od 8.00 do 8.30 ve Vlastibořicích, restaurace U Zvonice.

Start:
V sobotu 11.11.2017 v 9.00 ve Vlastibořicích, restaurace U Zvonice.

Vypsané kategorie:
Mužské i ženské:
– 0 – 23 let (M23, Z23)
– 24 – 44 let (M44, Z44) *
– 45 – 59 let (M59, Z59) *
– 60 a více let (M60+, Z60+) *
* – v případě nízké účasti pořadatel může před startem závodu oznámit sloučení některých kategorií

Odměny:
Tradiční finisherská lahvinka pro dokončivší ultráče, drobné upomínkové ceny pro první tři v každé kategorii.

Trasa:
Mapu trasy najdete ZDE. 1/3 nevyhnutelný asfalt, zbytek příroda, lesní či luční cestou i necestou. Převýšení cca 1000 m. Trasa vás provede kolem pamětihodných stromů a dalších významných krajinotvorných prvků v okolí, každý účastník obdrží brožuru s jejich popisem.

Značení:
Kromě jednoho krátkého úseku trasa NENÍ značena!!! Orientovat se musíte podle mapy a itineráře, případně si stáhnout trasu do GPS navigace. Trasa vyznačená na mapě je pouze trasa mnou doporučená, běžte si klidně jinudy. Důležitý je pouze průchod kontrolními body, které jsem se ale snažil umístit tak, aby doporučená trasa byla tou nejkratší a nejvýhodnější variantou. Na kontrolních bodech si vyznačíte průchod do svého průkazu.

Občerstvovací stanice:
Na trase budou tři (Vrchovina, Trávníček, Soběslavice). V nabídce bude voda, cola, pivo, nějaké sušenky, banány, jablka, sůl… Plus osobní invence dobrovolníků, třeba na Vrchovině dělávají čaj. Upozorňuji, že za každým rohem není otevřený supermarket nebo hospoda. Ani za každým druhým rohem. Ani za žádným dalším. 🙂 Nějaký konzum je v Radimovicích (3. km) a pak snad na Nechálově (36. km), na jediné tamní pořádné křižovatce cca 100m doprava od naší trasy. Na druhou stranu, tohle je běžecký ultrazávod, ne grilovačka, když cestou něco shodíte, je to v pořádku. 🙂 Berte to tak, že se prostě najíte v cíli, kde na Vás bude čekat usměvavý hospodský, který určitě nabídne polévku, nějakou hotovku i minutku. Speciální přání prosím hlaste předem, problém to není, jen mu to musím říct předem (vegani a spol.).16_33_front_potisk

Pamětní tričko:
Odkazy na web výrobce nabízených triček: unisex – dámské/women’s – funkční/functional. Cena je jednotná, 240 Kč. Uzávěrka objednávky triček je středa 18. října 2017!!!

Ubytování:
Naše obec bohužel plnohodnotnými ubytovacími kapacitami nedisponuje. Nabízí se tak ubytovna v Pěnčíně (cca 3 km), Penzion No.30 ve Svijanském Újezdě (5 km), pro fajnšmekry pak Hotel Sychrov (3 km). Jako alternativu nabízíme přespání na sále našeho Kulturního domu ve vlastním spacáku na vlastní karimatce. Cena za nocleh je symbolických 20 Kč, a je možné přespat jak před závodem z pátku na sobotu, tak i noc po závodě. Případný zájem prosím hlaste předem!!!

Bezpečnost:
Organizátoři nepřebírají zodpovědnost za škody na majetku nebo za zranění související s účastí na závodu nebo jeho návštěvou. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu.

Facebook event:
https://www.facebook.com/events/1432499736846964

 

Členové T. J. Sokol Vlastibořice a mistři ČR v běžeckých ultra disciplínách mají startovné zdarma! 🙂

Komentáře uzavřeny.